Skip to content

YHTEYSTIEDOT

Yhteystiedot

Festivaalin tuottaa

Henkilökunta

Minnakaisa Kuivalainen
Toiminnanjohtaja
050 405 5225
minnakaisa.kuivalainen@tampere.fi

Juhamatti Kauppinen
Taiteellinen johtaja, tuottaja
050 530 8777
juhamatti.kauppinen@tampere.fi

Eija Koivusalo
Tuottaja
050 530 8898
eija.koivusalo@tampere.fi

Nelli Lamponen
Festivaaliassistentti
040 706 1417
nelli.lamponen@tampere.fi

Miia Leinonen
Tiedotusassistentti
040 706 2568
miia.leinonen@tampere.fi

Katariina Pasuri
Tiedottaja
040 800 4361
katariina.pasuri@tampere.fi

Verkkosivut & ilme

Sometek.fi
Ilkka Olander

Valokuvat

© Maarit Kytöharju

Logo

Juhamatti Kauppinen

tekstit

Harri Uusitorppa

Tervetuloa jälleen 29.10.-1.11.2020

Tämän vuoden Tampere Jazz Happening järjestetään 29.10. – 1.11.2020. Tilaa ilmainen uutiskirjeemme, niin saat ensimmäisenä tiedon ohjelmasta sekä 2020 sivujen julkaisusta.