Skip to content

CONTACT US

Contact information

Festival Produced by

Staff

Minnakaisa Kuivalainen
Executive Director
+358 50 405 5225
minnakaisa.kuivalainen@tampere.fi

​Juhamatti Kauppinen
Artistic Director, Producer
+358 50 530 8777
juhamatti.kauppinen@tampere.fi

Eija Koivusalo
Producer
+358 50 530 8898
eija.koivusalo@tampere.fi

Nelli Lamponen
Festival Assistant
+358 40 706 1417
nelli.lamponen@tampere.fi

​Miia Leinonen
Press and Marketing Assistant
+358 40 706 2568
miia.leinonen@tampere.fi

Katariina Pasuri
PR Officer
+358 40 800 4361
katariina.pasuri@tampere.fi

Website & Design

Sometek.fi
Ilkka Olander

Photography

© Maarit Kytöharju

Logo

Juhamatti Kauppinen

texts

Harri Uusitorppa, translations in English by Sanna Parikka

Tervetuloa jälleen 29.10.-1.11.2020

Tämän vuoden Tampere Jazz Happening järjestetään 29.10. – 1.11.2020. Tilaa ilmainen uutiskirjeemme, niin saat ensimmäisenä tiedon ohjelmasta sekä 2020 sivujen julkaisusta.